Η κλινική μας την Τρίτη 17/12/2019 στο ξενοδοχείο Μεγάλη Βρετάνια στην εκδήλωση “Treasures of Greek Tourism 2019” παρέλαβε Certificate με το οποίο συμπεριλαμβάνεται στην λίστα Best Practices in Medical Tourism.
![](https://www.vougiouklakio.gr/wp-content/uploads/treasures191.jpg)
![](https://www.vougiouklakio.gr/wp-content/uploads/treasures192.jpg)
Η κλινική μας την Τρίτη 17/12/2019 στο ξενοδοχείο Μεγάλη Βρετάνια στην εκδήλωση “Treasures of Greek Tourism 2019” παρέλαβε Certificate με το οποίο συμπεριλαμβάνεται στην λίστα Best Practices in Medical Tourism.