Το Βουγιουκλάκειο συμμετέχει ενεργά σε δράσεις εταιρικής κοινωνικής ευθύνης, συνεισφέροντας είτε οικονομικά, είτε προσφέροντας δωρεάν υπηρεσίες υγείας και ειδικά πακέτα εξετάσεων σε προνομιακή τιμή σε συνεργασία με τοπικούς οργανισμούς και φορείς, αποσκοπώντας στη βελτίωση της ποιότητας ζωής και την υποστήριξη ευάλωτων ομάδων της κοινωνίας.
Η κοινωνική προσφορά αποτελεί έναν θεμελιώδη πυλώνα της φιλοσοφίας μας, αντικατοπτρίζοντας την αφοσίωση και τη δέσμευσή μας να συνεισφέρουμε θετικά στην υγεία.
Δείτε παρακάτω μερικές από τις πρόσφατες δράσεις που συμμετείχε η ομάδα μας
Τραβάμε κουπί με Το Χαμόγελο του Παιδιού και χαρίζουμε το πιο πλατύ χαμόγελο σε κάθε παιδί που έχει ανάγκη! Η κλινική μας έλαβε μέρος στην δράση...
Η Κλινική μας στάθηκε ως υποστηρικτής στο πλευρό της διοργάνωσης Golf Events 18 Enterprise & Marine για την ενίσχυση του έργου της Ενωσης "Μαζί για το παιδί".
Η Κλινική μας δίνει ιδιαίτερη σημασία στην εκπαίδευση και κατάρτιση...
Η Κλινική μας δίνει ιδιαίτερη σημασία στην εκπαίδευση και κατάρτιση...
Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το 1ο “The Enterprise Tour” Golf Event στις 8 Μάϊου στο γήπεδο γκολφ της Γλυφάδας. Μια διοργάνωση που φέρει φιλανθρωπικό πρόσημο καθώς μέρος
Η κλινική μας αρωγός σε δράσεις, με κέντρο τον άνθρωπο στα πλαίσια της εταιρικής ευθύνης, συγκέντρωσε υγειονομικό υλικό, φάρμακα, τρόφιμα και άλλα είδη πρώτης ανάγκης για
Ευχαριστούμε την Κιβωτός του Κόσμου για την επιστολή τους, σε απάντηση της συνεισφοράς μας. Χαιρόμαστε που συμβάλλουμε κι εμείς με τη σειρά μας στο πολύτιμο έργο
Ευχαριστούμε τον Δήμο και δεσμευόμαστε να συνεχίσουμε και στο μέλλον ως αρωγοί στο έργο του!
Το προσωπικό της κλινικής Βουγιουκλάκειο για μια ακόμη χρονιά με τη συμμετοχή του στήριξε τον αγώνα των γυναικών που μάχονται ενάντια στον καρκίνο του μαστού. #raceforthecure
Όλοι εμείς, στην Γενική Κλινική Δυτικής Αττικής Βουγιουκλάκειο, νιώθουμε ιδιαίτερη χαρά και ικανοποίηση προσφέροντας στον συνάνθρωπο μας. Ειδικά τα Χριστούγεννα, μια γιορτή αφιερωμένη στα παιδί, μεταφέροντας