Η Κλινική μας δίνει ιδιαίτερη σημασία στην εκπαίδευση και κατάρτιση, τόσο των νεοπροσληφθέντων, όσο και στη συνεχή δια βίου εκπαίδευση του νοσηλευτικού προσωπικού.
Η πλειονότητα του νοσηλευτικού προσωπικού έχει συμμετάσχει σε εκπαιδευτικά προγράμματα συνεχούς ενημέρωσης με τελευταίο το πρόγραμμα βασικής υποστήριξης της Ζωής και χρήση εξωτερικού απινιδωτή (BLS/AED) από την ομάδα του Ερυθρού Σταυρού τους οποίους ευχαριστούμε που είναι πάντα δίπλα μας και εμπλουτίζουν τις γνώσεις μας με την πολύτιμη εμπειρία τους.
Συγχαρητήρια σε όλους του συμμετέχοντες.
![](https://www.vougiouklakio.gr/wp-content/uploads/356435613_736706365128290_1085318559321719247_n-229x300-1.webp)
![](https://www.vougiouklakio.gr/wp-content/uploads/6dfd5fb96c00e202d48e9ac57a3c9040-1-1.jpg)